Про   |   Контакти   |   Художній текстиль   |   Новини   |   Виставки   |   Застереження   |   Фотогалерея   |   Карта сайтуЗастереження

Згідно із ст.15 Закону України “Про авторське право і суміжні права”, виключні права на використання представлених на сайті творів у будь-якій формі та будь-яким способом належать їх автору – М.М. Рожко.
Права автора охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права” з моменту створення твору і мають чинність на всій території України, та за її межами.
Використання творів третіми особами дозволено тільки з дозволу власника авторського права. Нижче наведений перелік дій, що визнаються порушенням авторського права:
 - копіювання, фотографування або відтворення творів іншим способом; 
 - публічна демонстрація і публічний показ творів;
 - переробки, адаптації та інші зміни творів;
 - включення творів як складових частин до інших творів;
 - розповсюдження творів шляхом першого продажу, відчуження іншим способом чи шляхом передачі до першого продажу творів*
Кодексом України про адміністративні правопорушення і ст. 176 Кримінального кодексу України передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення авторського права (зокрема – за незаконне відтворення твору). 
У випадку порушення немайнових та майнових прав автора спір вирішується у судовому порядку.
Відповідно до ст.28 Закону України “Про авторське право і суміжні права” авторське право на представлені твори дійсні протягом всього життя автора і 70 років після його смерті, крім випадків, передбачених даною статтею.
Безстроково охороняються законом права авторства, право на ім’я і право протидіяти перекрученню чи іншій зміні твору, або будь-якому іншому посяганню на твір, що може завдати шкоди честі і репутації автора.
* Наведений перелік не є вичерпним

© Рожко М., 2008 р.
сайт створено в рамках проекту DeeP partnership
Львів 2007

Дизайн-студія Deep


Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /home/tustan/public_html/code-myroslava/php/logs/ilog.php on line 5