Про   |   Контакти   |   Художній текстиль   |   Новини   |   Виставки   |   Застереження   |   Фотогалерея   |   Карта сайту01.03.2010
ЗАПРОШУЮ НА ВИСТАВКУ!

  5 березня о 12:00 на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відкриється персональна виставка Мирослави Рожко "Дерева як сни".26.02.2010
В м.Брест відкрилась спільна виставка Мирослави Рожко і Дарини Скринник-Миськи „Весняні етюди“

   26 лютого в галереї БелАрт (м.Брест, Білорусія) відбулось відкриття спільної виставки Мирослави Рожко і Дарини Скринник-Миськи "Весняні етюди".

   Серед високоповажних гостей виставку відвідав Генеральний консул України в Бресті Іван Іванович Баранчик.

   Виставка триватиме до 12 березня 2010 року.


В м.Брест відкрилась спільна виставка Мирослави Рожко і Дарини Скринник-Миськи „Весняні етюди“


19.02.2010
Президент України Віктор Ющенко відвідав виставку Мирослави Рожко „Дерева як сни“.

Президент України Віктор Ющенко відвідав Музей книги і друкарства України 
Глава держави оглянув діючу експозицію музею, що, зокрема, презентує рукописну книгу і стародруки, книгу і друкарство другої половини ХVIII—ХІХ ст., книгу і друкарство XX ст.

Також оглянув виставку ткацтва на склі Мирослави Рожко "Дерева як сни".


Президент України Віктор Ющенко відвідав виставку Мирослави Рожко „Дерева як сни“.


03.02.2010
Відкриття виставки в Музеї книги і друкарства України (м. Київ)

    Із 3 лютого до 3 березня 2010 року триватиме персональна виставка "Дерева як сни" в Музеї книги і друкарства України (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 21, корпус 9 (територя Києво-Печерської лаври).

    Експозиція працюватиме з 10 до 17 год., щодня крім вівторка.

    На відкритті виставки читали авторську поезію молоді київські поети Світлана Богдан, Олеся Мамчич і Олаф Клеменсен, музичний супровід: Іван Любиш-Кірдей, Остап Кривдик.


Відкриття виставки в Музеї книги і друкарства України (м. Київ)


27.01.2010
Третього лютого відбудеться відкриття персональної виставки „Дерева як сни“

   Третього лютого 2010 року о 17:00 відбудеться відкриття персональної виставки "Дерева як сни" в Музеї книги і друкарства України (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 21, корпус 9 (це територя Києво-Печерської лаври.)

   На відкритті виставки авторську поезію читатимуть молоді київські поети Світлана Богдан, Олеся Мамчич і Олаф Клеменсен, музичний супровід: Іван Любиш-Кірдей.

   ЗАПРОШУЮ НА ВІДКРИТТЯ!


Третього лютого відбудеться відкриття персональної виставки „Дерева як сни“


13.01.2010
Відкриття виставки в КЦ „Новий Акрополь“

      12 січня в Культурному центрі "Новий Акрополь" (м. Київ, Щербакова, 9а) відбулося відкриття моєї виставки "Дерева як сни". Цю виставку можна назвати мандрівною :) Вперше вона була презентована у Львові в Музеї етнографії та художнього промислу України, а тепер мандруватиме Києвом.

      Відкриття виставки — це завжди подія, якій приділяється особлива увага. Митцю завжди хочеться запросити глядача у свій світ. Мова, якою висловлюється художник, є мова образів, оформлених в картини, відповідно відкривається простір для ще багатьох інших "мов". На відкритті моєї виставки погодились читати авторську поезію з власним поглядом на дерева молоді київські поети Олеся Мамчич і Олаф Клеменсен під музичний супровід Івана Любиш-Кірдея. Отож на відкритті виставки були картини, поезія, музика і дуже приємне товариство.


Відкриття виставки в КЦ „Новий Акрополь“


01.07.2009
Фестиваль „ТУ СТАНЬ — 2009“

Триває робота над художнім оформленням фестивалю, який відбудеться 4–6 вересня 2009 року в с.Урич Сколівського району Львівської області.

сайт створено в рамках проекту DeeP partnership
Львів 2007

Дизайн-студія Deep


Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /home/tustan/public_html/code-myroslava/php/logs/ilog.php on line 5